Türkiye hizmet siyaseti ve hizmet belediyeciliği ile AK Parti öncülüğünde tanıştı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un İlimizde geçen gün yağan sağanak yağışta "Afet" değildir, AKP belediyeciliğinin beceriksizliğidir açıklaması sonrası Ak Parti İlimiz Milletvekili Metin Bulut yazılı bir açıklama yaptı. CHP belediyeciliğini umut olarak göstermesi komedidir. CHP’li Milletvekili’nin selden, her türlü afetten ve her türlü krizden siyasi rant devşirme çabası beyhude bir çabadır

Türkiye hizmet siyaseti ve hizmet belediyeciliği ile AK Parti öncülüğünde tanıştı
05 Mayıs 2022 - 13:43 - Güncelleme: 27 Mayıs 2022 - 06:31
CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un İlimizde geçen gün yağan sağanak yağışta "Afet" değildir, AKP belediyeciliğinin  beceriksizliğidir açıklaması sonrası Ak Parti İlimiz Milletvekili Metin Bulut yazılı bir açıklama yaptı. Bulut açıklamasında, AK Parti belediyeciliği dünden bugüne Elazığ’da hayatın her alanında vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için sayısız hizmete imza attığını söyledi.

Erol’un açıklaması gerçeklerden uzaktır
AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Bulut açıklamasında AK kadrolar bugün aynı duyarlılıkla şehrimize yeni eserler, yeni hizmetler kazandırmaya devam ediyor. Taraflı tarafsız herkesin takdir ettiği bu çalışmalar şüphesiz şehrimizin geleceği içindir.  Özellikle Belediyemizin hizmetlerini defaten öven,  başarılarını takdir eden CHP Milletvekili Gürsel Erol’un yağan yağış sonrasında AK Parti’yi ve kadrolarımızı hedef alan basın açıklaması gerçeklerden çok uzaktır.
CHP’li Milletvekili AK Parti belediyeciliğini hedef aldığı basın açıklamasında geçmişten bugüne hizmet üretmiş tüm kadrolarımızı yetersizlikle suçluyor. AK Parti belediyeciliği dönemlerinde şehrimizde altyapıdan üstyapıya her alanda bir çok hizmet üretildi” dedi.

CHP belediyeciliğini umut olarak göstermesi komediden öte bir şeydir.
Acizlik ifade eden “sahipsizlik” söylemine yeniden sarılan CHP’li Milletvekilinin şunu unutmamasını istiyorum; “Elazığ’ın sahibi Elazığlılardır. Yani bizleriz!” diyen Bulut; CHP’li Milletvekilinin aynı açıklamasında, İzmir ve Eskişehir’in yağışlarından sonra ne hale geldiğini görmeyip, CHP belediyeciliğini umut olarak göstermesi komedidir. En ufak kar yağışında bile İstanbul’da aciz kalan CHP belediyeciliğini umut olarak göstermesi komediden öte bir şeydir.
Şehrimizin sevincine ortak olmayan, bayramında olmayan; Elazığ’ımıza kazandırılan hiçbir hizmette katkısı olmayan CHP’li Milletvekili’nin selden, her türlü afetten ve her türlü krizden siyasi rant devşirme çabası beyhude bir çabadır. Yağan yağış sonrası ilgili kurumların tüm ekipleri ilk andan itibaren sahadadır ve gerekli tespitleri yapmaktadır. Süreci yakından takip ediyoruz Bizler her durumda vatandaşımızın yanındayız!” ifadesinde bulundu


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum