Reklam

Ücretsiz maske ve eldiven vererek aracına alıyor

Elazığ’da bir taksici Korona virüse (Covid-19) karşı her müşterisine ücretsiz olarak maske ve eldiven vererek aracına alıyor

Ücretsiz maske ve eldiven vererek aracına alıyor
20 Nisan 2020 - 11:43 - Güncelleme: 28 Nisan 2020 - 21:28

Elazığ’da bir taksici Korona virüse (Covid-19) karşı her müşterisine ücretsiz olarak maske ve eldiven vererek aracına alıyor. Dezenfektanı da aracından eksik etmeye taksici sosyal mesafenin de ötesinde bölme ile müşterisi ile bağını kesiyor.
Ülke genelinde Korona virüse karşı önlemler artarak devam ederken, Elazığ’da bir taksici de hem kendi önlemini hemde müşterilerinin önlemini aldı. Aracında sürekli dezenfektan bulunduran Taksici Nuri Özen, her müşterisine ücretsiz maske ve eldiven vererek, hem diğer müşterilerinin sağlığını hemde kendisinin sağlığını koruyor. Taksisindeki ara bölmeyi de müşteri bindiği zaman otomatik olarak kapatan Özen, böylelikle sosyal mesafenin ötesinde bir engel ile teması engelliyor.
Müşterilerin ve kendilerinin sağlığını düşündükleri için böyle bir hizmet verdiğini ifade eden taksici Nuri Özen,“Korona Virüs önlemleri kapsamında aracımın içinde dezenfektan, maske ve eldiven ve kolonyamız var. Ayrıca aracımız orta kısmında bulunan televizyon bölmesini kapatarak teması önlüyoruz. Bu şekilde müşteri ile sürücü arasında sosyal bir temas olmuyor. Dezenfektan, maske ve eldiveni hizmetimiz ücretsiz bir şekilde müşterilerimize veriliyor. Herşey para değildir. Bu bizim kişisel olarak aldığımız bir önlemdir. Önce müşterimizin ve kendimizin sağlığını düşünüyoruz” dedi.
 

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeXGDe4LQuRcQ


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum