Ulaşım konusu yeniden gözden geçirilsin

İYİ Parti Belediye Meclis üyesi Gültekin Koç , Vatandaşın ulaşımda yaşadığı şikayetleri bir kez daha mecliste dile getirdi

Ulaşım konusu yeniden gözden geçirilsin
05 Ekim 2021 - 14:17 - Güncelleme: 10 Ekim 2021 - 10:09
İlimizde Korona vakalarının yüksek seyrettiği haftalık sağlık raporlarında yerini alırken uzmanlar özellikle maske, mesafe ve temizlik konusunda vatandaşları uyarmasına rağmen özellikle kalabalık ortamlarda vatandaşların mesafe ve maske konusunda duyarlı olmaması sık sık eleştirilerin odağı oluyor.

Bu konuda özellikle ulaşımda vatandaşların şikayetleri dile getirilirken İYİ parti Belediye Meclis üyesi Gültekin Koç da vatandaşın şikayetini bir kez daha mecliste dile getirdi.


Koç, Belediye Başkanından ulaşım konusunun yeniden gözden geçirilmesini istedi. Koç konuşmasında “Dolmuşlara binmek mümkün değil. Tıkış tıkış 30 kişi nefes alamıyoruz. Duraklara gidin bir dolmuşa binmek için yarım saat bekliyorsunuz. Her ne dense Çayda Çıra mahallesi içinde bir önergede bulunduk. Ne oldu bilmiyorum. Bu ulaşım meselesinin çözülmesi lazım. Özellikle akşam saatlerinde o kalabalıklar nedenini bilmeden belediyenin hakkında ileri geri konuştuklarına da ben şahit oldum.  O nedenle ulaşım konusunu yeniden gözden geçirmeniz lazım”dedi.Başkanı Şerifoğulları ise Ulaşımda yaşanan sıkıntıları komisyon çalışmalarını yapıyor. Talimat verildi. Eksiklikler tespit ediliyor şeklinde yanıtladı.  

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum