Ülkü Ocakları'ndan, "Aziz Sancar Akademisi" programı

Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanlığı tarafından, Aziz Sancar Akademisi programı başlatıyor. Başkan Aygen; “Ülkü Ocakları Elazığ il başkanlığı olarak gençler adına üstümüze düşen sorumluluğun fazlasıyla farkındayız dedi

Ülkü Ocakları'ndan, "Aziz Sancar Akademisi" programı
17 Kasım 2021 - 15:40 - Güncelleme: 18 Kasım 2021 - 17:01
Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanlığı tarafından, Aziz Sancar Akademisi programı başlatılıyor…

Aziz Sancar Akademisi kapsamında, uzman öğreticiler eşliğinde, hitabet, ekonomi, tarih, siyaset ve felsefe alanlarında verilecek olan derslerle, 2023 Lider Ülke Türkiye vizyonuna uygun gençlerin yetiştirilmesini hedefleyen Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanı Reha Talha Aygen, akademinin içeriğinin tamamlandığını söyledi.
“Fikir en güçlü silah, Bu daha bir Bismillah” içerikli akademiyle ilgili konuşan Başkan Aygen; “Ülkü Ocakları Elazığ il başkanlığı olarak gençler adına üstümüze düşen sorumluluğun fazlasıyla farkındayız. Gençlerimizin yolunu aydınlatmak ve vizyonunu geliştirmek için çıktığımız bu kutlu yolda Aziz Sancar Akademi’sinin içeriğini tamamlamış bulunuyoruz. Her sene düzenleyip geleneksel hale getireceğimiz programımızın yegane hedefi Elazığ’dan geleceğin Aziz Sancar’larını çıkarmaktır.

En güçlü silah fikir; en güçlü fikir Türk milliyetçiliğidir sözünü şiar edinen bir teşkilat olarak memleketimize, milletimize yön verecek gençler yetiştirmeyi kendimize esas vazife bildik.
Bu mübarek yolda ilgili, ilgisiz; yetkili, yetkisiz tüm kurum ve kuruluşları projemizi ve fikirlerimizi desteklemeye davet ediyoruz. Bu necip milleti bir adım ileriye götürmek için ömrünü vakfetmiş gençlerin mücadelesine sahip çıkmanız temennisiyle…”dedi.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum