Vali Toraman Ağın İlçesinde incelemelerde bulundu

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ilçe ziyaretleri kapsamında bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Ağın ilçesini ziyaret etti

Vali Toraman Ağın İlçesinde incelemelerde bulundu
16 Kasım 2021 - 21:25 - Güncelleme: 18 Kasım 2021 - 17:02
Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ilçe ziyaretleri kapsamında bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Ağın ilçesini ziyaret etti.

Ziyaret programında Vali Toraman’a, İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü, İl Özel İdare Genel Sekreteri, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü, AFAD İl Müdürü, İl Kültür ve Turizm Müdürü, AKSA Elektrik Dağıtım Şirketi İl Müdürü ve Türk Telekom İl Müdürü eşlik etti.
Vali Dr. Ömer Toraman Ağın Kaymakamlığı ve Ağın Belediyesini ziyaret ederek Ağın Kaymakamı Neslihan Kısa ve Belediye Başkanı Ali Uslu’dan bilgi aldı, ilçe, mahalle ve köy muhtarları ile koordinasyon toplantısını gerçekleştirdi.

2011 yılında Hakkari İli Çukurca İlçesinde şahadete yürüyen kahraman şehidimiz Er Mehmet Ağgedik’ in ailesini ziyaret eden Vali Dr. Ömer Toraman, restorasyonu devam eden tarihi Ekrem İspir Konağı ve Ağın leblebisi üretim tesisini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum