Vekillerimizden Kadın basketboluna tam destek

Birevim İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, Elazığ Milletvekillerini ziyaret etti. Milletvekillerinin tam destek sözü verdikleri açıklandı

Vekillerimizden Kadın basketboluna tam destek
29 Temmuz 2020 - 14:56 - Güncelleme: 31 Temmuz 2020 - 23:33

Birevim İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, Elazığ Milletvekillerini ziyaret etti Birevim İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, Ankara’da bir dizi temasta bulundu. Başkan Alpay, bu kapsamda TBMM’de Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Tolga Ağar ve Gürsel Erol’u ziyaret etti.  Başkan Alpay, milletvekillerine yeni dönem hedeflerini anlattı ve yönetim kadrosunu tanıttı.

 “EUROCUP’A HAZIRLIKLARIMIZ SÜRÜYOR”
Başkan Alpay, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada Elazığ milletvekillerinin takıma tam destek verdiklerini ifade etti. Alpay: “Milletvekillerimiz, geçtiğimiz sezon ligi 8. bitiren Birevim İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı’mızı yakından takip ediyor. Milletvekillerimizin övgülerine mazhar olduk. Elazığ’ı ve kadın basketbolunu başarılı bir şekilde temsil ediyoruz. Milletvekillerimiz bizlere tam destek vereceklerini kaydettiler. Kadın Basketbol Takımı’mınız 2020-2021 sezonunda Avrupa liginde mücadele edecek. Yeni sezon için hazırlıklarımız sürüyor. Milletvekillerimiz ile görüş alışverişinde de bulunduk. Ziyaret oldukça faydalı geçti. Milletvekillerimizin göstermiş olduğu ilgi için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaretlerden son derece memnun kalan Başkan Alpay, milletvekillerine forma hediye etti.
KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeXGDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum