Yöneticilerimiz Sosyal Medya da Beğenilme Arzusu İçerisindeler…

Elazığ yeni Saadat Partisi İl Başkanı Abdullah Akın düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti . Akın, Yöneticiler idarecilerimiz gitgide artık sosyal medyaya yönelik faaliyetler yapmaya başladı beğenilme arzusu bir şeyler yapıyorum gibi gösterme arzusu içinde…

 Yöneticilerimiz Sosyal Medya da Beğenilme Arzusu İçerisindeler…
15 Ekim 2020 - 20:41 - Güncelleme: 18 Ekim 2020 - 19:17

Yeni Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Akın düzenlenen basın toplantısındaki açıklamaları gündeme damga vurdu. Maalesef yöneticilerimizi ve idarecilerimizi çalışmalarını sadece twitterdan,  facebooktan ve çeşitli medya organlarından takip edebildiklerinden yakınan Akın ‘’ Ben onlara baktığım zaman bir kişinin gün içerisinde en fazla 3 tane işi yapabileceğini düşünüyorum aslında bir ilin yöneticileri idarecileri çok yoğun bir şekilde gece gündüz demeden çalışmaları gerekiyor. Daha önceki bürokratlarımızın gece gündüz demeden çalıştığını biliyoruz.  İş adamı olmam dolayısıyla, bu konuya bire bir şahit oldum. Önceki bürokratların, Elazığ’ı nasıl kalkındırabiliriz nasıl buradaki işyeri sahiplerine imkânlar sağlayabiliriz diye,  sürekli bir toplantı halinde olduklarına birebir şahit olduk.
Şu anki yöneticilerin sadece sosyal medyada beğenilme arzusu içerindeler. Artık idarecilerimiz idarecilerimiz gitgide artık sosyal medyaya yönelik faaliyetler yapmaya başladı. Beğenilme arzusu bir şeyler yapıyorum gibi gösterme arzusu içindedir.

 İnsanların Algılarıyla Oynayan Bir Politika Görüyoruz…
 Elâzığ’ımızın sorunları konuşarak bitmez Elâzığ’ımıza milyonlarca para geliyor gidin esnafların kapısını çalın sorun acaba ne kadarından esnaflarımız istifade edebiliyor? Bu paranın ne kadarı ve yüzde kaçı Elazığ’da kalıyor? Bu soruların cevaplarını da gene kendi yanıtlayan Saadet Partisi İl Başkanı Akın’’ Bir bakıyorsunuz, Belediyeye bütçe gelmiş, Karayollarına bütçe gelmiş… Bütçe gelmiş bizim esnafımızın uçması lazım…! Bütün kamu kuruluşlarından iş alarak şaha kalkması lazım. Bakıyorsunuz dışardan gelen ihale kanunundaki bazı bozukluklardan dolayı ihaleyi düzenleyen kurumların bir firmayı ve markayı işaret etmesinden dolayı Elâzığ’ımızdaki esnaf boynu bükük bir şekilde oturduğu yerde kalıyor.  Elâzığ’a aktarılan para bir bakıyorsunuz şehir dışına çıkmış bütün zenginlikler buraya geldiği gibi gidiyor. Problemlerimiz çok fazla tamamen insanların algılarıyla oynanan bir politika görüyoruz. Bu noktada milletimizin bu algılara itibar etmemesini tavsiye ediyoruz’’ dedi.
KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeXGDe4LQuRcQ
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum