"Ak Parti'lilerin nasıl yediklerini itiraf etmiş"

*AKP'li belediyelerde personel alımlarında kendi partililerini, eşlerini, dostlarını aldıkları zaten herkesin malumu.

"Ak Parti'lilerin nasıl yediklerini itiraf etmiş"
30 Eylül 2021 - 09:17 - Güncelleme: 11 Ekim 2021 - 13:31
Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım'ın açıklamalarına tepkiler gelmeye başladı. DEVA Partisinden sonra bir açıklamada İYİ Partiden geldi. İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or AKP'li Belediye Başkanı Bekir Yıldırım'ın açıklamalarıyla AKP'yi özetlediğini belirtti

AKP'li belediyelerde personel alımlarında kendi partililerini, eşlerini, dostlarını aldıkları zaten herkesin malumu olduğunu ifade eden Or,  "Liyakati tamamen yok sayarak gidici olduklarını da bildikleri için kendilerine yakın kişileri belediyelere alarak kadroları dolduruyorlar.
*Palu Belediyesi’nde 5 işçi alımıyla ilgili AKP'li belediye başkanının açıklamalarını hayretle okudum. Haddini aşan bir açıklama yapmış.
‘Millet dünyayı yiyor biz 5 kişi almışız çok mu?' diye sözde kendini savunan belediye başkanı AKP'lilerin nasıl yediklerini bir nevi itiraf etmiş. Hırsızlıklarını beyan ediyorlar. AKP'nin belediye başkanı mevcut iktidarın nasıl  yediklerini itiraf ediyor.

İktidarda 20 yıldır bunlar var, bu halkın haklarını, hukuklarını nasıl çaldıklarının itirafıdır. Belediye başkanını Allah şaşırtmış olacak ki yaptıkları vurgunları itiraf etmiş.

Normal bir ülkede bu açıklamadan sonra savcılar gereğini yapması gerekirdi ancak ülkemizde hukuk ve adalet olmadığı için bunlar istedikleri atı oynatıyorlar. Palu halkının bu itiraf sonrasında gerekli cevabı vereceklerini düşünüyorum".

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum