Belediye aynı haberi farklı başlıklarla medyaya servis etti

Kamuoyunda şehrin kronikleşmiş deprem nedeniyle yaşanılan İmar sorunlarına çözüm bulmakta tartışmaların odağında olan, kaldırımlara park edilen araçların had safhaya ulaştığı otopark gibi konularda beklentilerine yeterli hizmeti veremeyen Elazığ Belediyesi yaptığı denetimleri farklı başlıklarla ısıtıp ısıtıp medya servis ettiği görüldü

Belediye aynı haberi farklı başlıklarla medyaya servis etti
13 Kasım 2020 - 22:31 - Güncelleme: 20 Kasım 2020 - 11:57
Elazığ Belediyesi kamuoyuna rutin hizmetleri çok önemli çalışmaları yapıyor imajı vermek için medya kuruluşlarına farklı tarihler aynı haberleri farklı başlıklarla yayınlatmaya çalıştığı ortaya çıktı. Elazığ Belediyesi bugün medya kuruluşlarına geçtiği bir haber dikkat çekti. “Zabıtadan Yol Kaldırım İşgali Yapan İşletmelere Yaptırım” başlıklı haberinde Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kaldırım ve yol üzerlerine bırakılan duba, flama ve reklam panolarını tek tek toplayarak yayaların daha güvenli bir ulaşım imkânına kavuşmasını sağladı. Araç park etmenin yasak olduğu noktalara ise gelişigüzel bırakılan lastik ve sandalyeler ekiplerce kaldırıldı.  Belirli periyotlarla sürdürülen denetimler neticesinde, kurallara uymayarak kaldırım işgali yapan işletme ve işyeri sahiplerine ise yasal yaptırım uygulandı” denildi.
 
Belediye 6.11 2020 tarihinde ise medya kuruluşlarına geçtği aynı içerikli haberinde bu defa;


“Kaldırımdaki Reklam Panoları Kaldırıldı” bağlığı ile şöyle verdi.  Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapılan denetimlerde kaldırım ve yol üzerine konularak görüntü kirliliğine yol açan duba, flama ve reklam panoları tek tek toplanarak kaldırıldı.
 
Cezai İşlem Uygulanacak

Elazığ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Zabıta Müdürlüğü tarafından kaldırım ihlali yapan işletmelere yönelik denetimlerin devam edeceği belirtilerek, kurallara uymayan işletmelere cezai işlem uygulanacağı kaydedildi. 

Kamuoyunda şehrin kronikleşmiş deprem nedeniyle yaşanılan İmar sorunlarını, kaldırımlara park edilen araçların had safhaya ulaştığı otopark gibi bir çok konuda beklentilerine yeterli hizmeti veremeyen Elazığ Belediyesi yaptığı denetimleri farklı başlıklarla medya ısıtıp ısıtıp servis etmesi şaşırttı


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeXGDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum