Covid-19 salgınından sonra gençler bir araya geldi

Yaşanılan Covid-19 salgını nedeniyle normalleşme sürecine girdiğimiz bugünlerde gençlerimizin bilişsel, sosyal ve fiziksel gelişimlerini desteklemek için Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Elazığ Kültür Parkta gençler ile birtakım sosyal ve sportif faaliyetler gerçekleştirdi

Covid-19 salgınından sonra gençler bir araya geldi
10 Haziran 2020 - 18:12

Yaşanılan Covid-19 salgını nedeniyle normalleşme sürecine girdiğimiz bugünlerde gençlerimizin bilişsel, sosyal ve fiziksel gelişimlerini desteklemek için Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Elazığ Kültür Parkta gençler ile birtakım sosyal ve sportif faaliyetler gerçekleştirdi. 
Gençler, yaşanılan Covid-19 salgını nedeniyle uzun süredir evde olduklarından dolayı çok sıkıldıklarını yapılan bu aktiviteden çok memnun olduklarını, kendilerine çok iyi geldiğini dile getirdiler. 

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren: " Normalleşme sürecine girdiğimiz bugünler geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için açık havada yapmış olduğumuz aktivite gerek gençlerimizin bilişsel, sosyal ve fiziksel gelişimşerine katkıda bulunmak gerekse gençlerimizin spor yapmaları için farkındalık oluşturmak açısından güzel bir etkinlik oldu. Öte yandan bu tür etkinliklerimiz alınacak tedbirler kapsamında devam edecektir. "dedi.
KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeXGDe4LQuRcQ
.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum