"Hedefimiz önümüzdeki ilk turnuva ''

Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü Milli Takım Antrenörümüz Hacı Veli Kırıcı ve Milli Sporcularımız Bocce antrenmanlarına başladı.

"Hedefimiz önümüzdeki ilk turnuva ''
01 Temmuz 2020 - 12:21 - Güncelleme: 01 Temmuz 2020 - 12:28

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın normalleşme süreci kapsamında yayımladığı kurallar çerçevesinde Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü Milli Takım Antrenörümüz Hacı Veli Kırıcı ve Milli Sporcularımız Bocce antrenmanlarına başladı.  Volo, Raffa ve Petank disiplinlerinde mücadele eden takımımız, hedefimiz ilk müsabakada kürsüye çıkıp madalyaları toplamak,  Pandemi sürecinde #EvdeKalSporlaKal diyerek antrenmanlarına evde devam eden sporcularımız sahalara dönmenin heyecanı ile çalışmalarına hız verdi.

‘’ İl Müdürlüğü tarafından saha tahsis edildi”’

Kırıcı: Bocce Bowling Dart Federasyonunun Bocce dalında Milli Takım antrenörlüğü ve Gençlik ve Spor Kulübünde Fahri antrenörlük yapıyorum. COVID-19 salgınından ötürü antrenmanlara evde devam ediyorduk, normalleşme süreci kapsamında antrenmanlara başlamış bulunuyoruz. Sporcularımız arasından Türkiye 1. Ve  Bayan sporcularımız çiftlerde Türkiye 3. Olmuşlardır. Şuan ki antrenman yaptığımız alanı il müdürlüğümüz bizlere tahsis etmiştir, yakın zamanda da Maçların oynanacağı ve antrenmanlarımızı yapacağımız standartlara sahip bir Bocce sahası haline gelecektir” şeklinde konuştu.   
KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeXGDe4LQuRcQ
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum