Hedefimiz üst liglerde temsil edilmek

Elazığ Sanayi Sitesi Spor Kulübü ikinci başkanı Mehmet Ormanoğlu, bu zorlu yolculukta Elazığ Sanayi Site Spor Kulübünü hak ettiği yerlere getirmek için uğraş veriyoruz dedi.

Hedefimiz üst liglerde temsil edilmek
26 Kasım 2021 - 16:08 - Güncelleme: 26 Kasım 2021 - 22:24
Elazığ Sanayi Site Spor Kulübü 2021 yılında kurulduğunu belirten İkinci Başkan Mehmet Ormanoğlu. vefakar taraftarın kenetlenmiş ve başarıya inanmış yöneticileriyle yola çıktıklarını açıkladı

Yazılı bir açıklama yapan Elazığ Sanayi Sitesi Spor Kulübü ikinci başkanı Mehemt Ormanoğlu ‘’İmkansız diye bir şey yoktur sadece zaman alır.’’ Sloganı ile çıktığımız bu zorlu yolculukta Elazığ Sanayi Site Spor Kulübünü hak ettiği yerlere getirmek için uğraş veriyoruz.

Elazığ Sanayi Site Spor Kulübünün üst liglerde temsil edebilmesi için inancımı yitirmeden vazgeçmeden hedefimize emin adımlarla ilerleyeceğiz.

Amacımız sadece futbolda iyi yerlere gelmek değil gayemiz Sanayi Site Sporlu yetenekli gençlerini keşfedip milli takımlar düzeyinde ülkemizi temsil etme gururunu yaşamak ve yaşatmaktır.
Biz toprağa bir tohum attık o tohumun filizlenip fidan sonrasında ağaç olup kök salmasına hep birlikte göreceğimize olan inancımız tam
Bu duygu ve düşüncelerle biz her zaman sporun yürekleri ısıttığı kardeşliğin anlam kazandığı büyük bir enerji ile önce bir olmayı sonra birlik olmayı ve en sonunda hep birlikte Sanayi Site Spor olmanın adımını atıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum