Kalabalık ortama önlem alınmıyor

İlimizde 2021-2022 Eğitim yılı pandeminin gölgesinde sancılı başladı. Bir buçuk yıllık süreçte okulların eğitim ve öğretime hazır olmadığı velilerin şikayetleri ile ortaya çıkıyor.

Kalabalık ortama önlem alınmıyor
09 Eylül 2021 - 11:57 - Güncelleme: 11 Eylül 2021 - 15:35
İlimizde 2021-2022 Eğitim yılı pandeminin gölgesinde sancılı başladı. Bir buçuk yıllık süreçte okulların eğitim ve öğretime hazır olmadığı velilerin şikayetleri ile ortaya çıkıyor. Özellikle okul giriş ve çıkışlarında alınacak tedbirlerin yetersizliği hastalığa davetiye çıkarıyor.

Örnek mi, Murat İlk Okulunda yaşanan tablo. İsminin açıklanmasını istemeyen bir velilin çektiği görüntüler tehlikenin boyunu ortaya koyuyor.  Öğrenci Velisi  yaşanan sürecin okul idaresine bildirildiğini ancak geçen süre içerisinde herhangi bir önlem alınmadığını belirterek sorunu Milli Eğitim Müdürüne iletmemize rağmen ilgileneceğiz yanıtının dışında başka bir girişimde bulunulmadı. Halbuki okulun güney ve batı cephelerinde oluşturulacak alanlarla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında bir düzen gelmesinin sağlanacağını ve ailelerin kalabalık bir ortam oluşmasının da önüne geçilmesinin mümkün olacağını dile getirdi

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum