"Odamıza yeni vizyon kazandıracağız"

Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Karma Esnaf Odası Başkanlığına ilk adayı Salih Satıcı oldu. Pandemi kurallarının alındığını açıklamada Başkan Adayı Salih Satıcı’yı esnaflar yalnız bırakmadı

"Odamıza yeni vizyon kazandıracağız"
10 Haziran 2021 - 14:16 - Güncelleme: 11 Haziran 2021 - 12:30
Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Karma Esnaf Odası Başkanlığına ilk adayı Salih Satıcı oldu. Pandemi kurallarının alındığını açıklamada Başkan Adayı Salih Satıcı’yı esnaflar yalnız bırakmadı.
Adaylık açıklamasına katılan davetlilere teşekkür eden Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Karma Esnaf Odası Başkan Adayı Salih Satıcı; “Esnaflarımızın sorunlarını çok iyi biliyoruz sorunları çözmeye geliyoruz” dedi.
                           “Odamıza yeni vizyon kazandıracağız”
Salih Satıcı; “Onlarca sektörü bünyesinde barındıran odamıza yeni bir vizyon ve misyon kazandırmak için çıkmış olduğumuz bu hizmet yolunda Allah bizlere muzafferiyetler nasip etsin. Birlik beraberlik ve memleket sevdası ruhu ile vermiş olduğumuz bu mücadelede bizlere omuz veren ve her çağrımıza sorgulamadan icabette bulunan tüm büyüklerime ve kardeşlerime teşekkür ediyorum”.

                      “Sorunları çözmek için bu yola çıktık”
Esnaf ve Sanatkarlar Karma Esnaf Odası Başkan Adayı Salih Satıcı; “Esnaflarımızın sorun ve sıkıntılarının tabi ki farkındayız. Bu sıkıntılara çözüm bulmak için ,bu aziz şehrimize hizmet ve esnaflarımızın yaralarına merhem olabilmek için Esnaf ve Sanatkarlar Karma Esnaf Odası’na adaylığımı açıklıyorum. Yüce Mevla’m bu aziz şehre ve esnaflarımıza hizmet etmeyi nasip etsin” dedi.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum