Seçimde seni yerle bir etti, şimdi akıl hocan olmuş...

TY Elazığspor Kulübü Başkanı Selçuk Öztürk basın toplantısında gazeteci Nafiz Koca’nın Elazığspora verilen yıkım ihalesine ortak etmediğinden dolayı gazetesinde eleştirdiğini ifade ederek Koca’nın Belediye seçimleri öncesi Şerifoğulları hakkında verip veriştirdiğini şimdi akıl hocasının Koca olduğunu söyledi. Öztürk, gazeteci Koca’nın şantaj yaparak ondan bundan sebeplendiğini de iddia etti

Seçimde seni yerle bir etti, şimdi akıl hocan olmuş...
17 Mayıs 2021 - 01:06 - Güncelleme: 20 Mayıs 2021 - 23:45
TY Elazığspor Kulübü Başkanı Öztürk’ün basın toplantısında Belediye Başkanından sonra gazeteci Nafiz Koca hakkında da sert açıklamada bulundu. Belediye Başkanının akıl hocasının Koca olduğunu vurgulayan Öztürk;  “Kim sizin akıl hocanız. Akıl hocanız var. İşte… Nafiz Koca. Şahin Başkan seçimlerde aday iken, yerden bir etti. Biz araya girmeye çalıştık. Benim dünkü dostum Nafiz Koca oldu, senin akıl hocan.
Nafiz Koca, gazetesinde anket yapıyor, taraftarın Öztürk’ü %90 istemiyor, %10 istiyor. Taraftar diyor ki, Şahin başkan yeni bir yönetim bulsun, yeni bir başkan bulsun.
Peki; Nafiz Koca, bu mesajdan sana iş vermedik diye mi? bize düşman kesildin. Ondan önce bize neden kardeş diyordun.
Korkmayın, ben korkmuyorum. Belediye başkanına adayken şantaj yapıyor. Ondan sonra gidip belediyenin işlerini alıp dost olur. Şehre yeni Vali gelir. Vurur vurur Vali’yi nereden sıkıştırırım. Ondan sebeplenir. Bundan sebeplenir. Bu, Nafiz olmuş ateş. Bana ateş olsana. En çok bana diyeceğin nedir, biliyor musun. Özel hayatım. Başka bir şeyim var mı? Bu şehirde bunlar gazetecilik yapıyor. Elazığspor’a verilen yıkımı Nafiz Koca ile Elazığspor’u soyacağım. Var mı, bunun başka ötesi.  Ondan sonra vermeyince vur, Selçuk öztürk’e. 
Ben senin gibi cinle şeytanlık yapacağıma kendi günahımı kendim işlerim. Millete şantaj yapacağım. Onu kucağıma alacağım. Bunu yanıma alacağım. Buna vuracağım. Olur mu ya…

Öztürk, Nafiz Koca'nın yıkım ihalesi ile ilgili yaptığı konuşmayıda açıkladı. İşte o konuşma...


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum