"Siyasi strateji mi" belirlendi?

CHP İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran ile Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Pirinçci kahve sohbetinde bir arada görüntülendi. Kahve sohbetinde akıllarda dost sohbetiymiydi, yoksa CHP'nin izleyeceği siyasi stratejimi belirlendi merak ediliyor?

"Siyasi strateji mi" belirlendi?
10 Ekim 2021 - 09:31 - Güncelleme: 16 Ekim 2021 - 11:00
Geçtiğimiz aylarda CHP İl Başkanlığı seçimi yapıldı. Çalkantılı geçen seçim süreci sonunda Milletvekili Gürsel Erol’un desteği ile CHP İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran koltuğa oturdu.

Koltuğa oturduktan sonra Milletvekili Erol ile birlikte CHP Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun yanındaydı. Muhtemelen Elazığ’da CHP’nin nasıl bir siyaset izleneceğinin görüşüldüğü tahmin ediliyor.

Çünkü; Elazığ da ciddi sorunlar var. Sorunların dile getirilmesinde iyi bir muhalefete ihtiyaç var. Bunu Milletvekili Erol ne kadar başarıyor kamuoyunun takdirdir. Ancak il teşkilatının da bir duruş sergilemesi beklentisi kamuoyunda hakim.

Tam gözleri CHP'nin izleyeceği siyasi stratejiye çevrilmişken, bize gönderilen Cumartesi gecesi 24’e çekilmiş Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Yardımcısının bulunduğu bir fotoğraf karesi akıllara hemen bazı soru işaretlerini getirdi. Hemen ne var canım. Kahve içilmiş, hayırlı olsun denilmiş olamazlarmı? denilebilir.

O fotoğraf karesinde görünmese de edindiğimiz bilgilere göre de de Dr. Erduran Gür’de var. Tabii sohbette ne konuşuldu bilinmez. 


Ancak biz gazeteci olarak merak ettik. Spekülasyonların önüne geçmek açısından; kahve toplantısının nedenini soralım istedik. Dost sohbeti miydi? Yoksa bundan sonra Ak Parti Belediye Başkan Yardımcısı Belediyeye yönelik CHP'nin izleyeceği siyasi stratejiyi mi? belirledi.
Sorunların yanıt açıklığa kavuşturulursa kamuoyunun da ileride kafasından soru işaretleri giderilmiş olur.
  


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum