Temsilde adaleti istiyorsanız, seçim barajını ortadan kaldırın

Doğru Parti Genel Başkan Yardımcısı Cezmi Orkun TBMM’sinde temsiliyetin tam sağlanması için yasal düzenlemeler yaparak milletin iradesinin TBMM’sinde yansıtılmasını istedi

Temsilde adaleti istiyorsanız, seçim barajını ortadan kaldırın
08 Ekim 2021 - 21:42 - Güncelleme: 10 Ekim 2021 - 10:05
Doğru Parti Genel Başkan Yardımcısı Cezmi Orkun TBMM’sinde temsiliyetin tam sağlanması için yasal düzenlemeler yaparak milletin iradesinin TBMM’sinde yansıtılmasını istedi.

Orkun yaptığı açıklamada Doğru Parti olarak TBMM’deki tüm parti yöneticilerine çağrıda bulunarak  Temsilde adaleti istiyorsanız SEÇİM barajını ortadan kaldırın çağrısında bulundu. Orkun konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı   

Doğru PartiMilletimizin TBMM’de temsiliyetini sağlamak için tüm yasal düzenlemeleri yapmak suretiyle seçim barajının kaldırılması, hazine yardımlarının seçime katılan tüm partilerin aldıkları oy sayıları çerçevesinde adil bir şekilde dağılımının sağlanması veya kaldırılması, yani; Millet iradesinin TBMM’ne yansımasını sağlayarak temsilde adaletin öncüsü ve teminatı olacaktır.

TBMM’deki tüm parti yöneticilerine Doğru Parti temsilcileri olarak çağrımızdır. Aziz milletimizin iradesinin parlamentoya yansımasını yani; Temsilde adaleti istiyorsanız Seçim barajını ortadan kaldırın. Hadi HODRİ MEYDAN”dedi.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum