TOKİ'de feryatlar yükselmeye başladı

Geçtiğimiz yıl eylül ayında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılan daha bir yılını bile doldurmayan Yazıkonak beldesindeki TOKİ konutlarında oturan vatandaşın çektiği görüntülerde vatandaşa layık görülen yaşam merkezi

TOKİ'de feryatlar yükselmeye başladı
18 Temmuz 2021 - 10:19 - Güncelleme: 28 Temmuz 2021 - 16:10
İlimizde yaşanan 24 Ocak depreminden sonra ağır hasar gören vatandaşlara TOKİ tarafından yapılan evlerde sıkıntılar yaşanmaya başladı.

TOKİ tarafından yapılan bir çok yerde vatandaşlar evlerde sorunlar yaşadıklarını dile getirmeye başladılar.


TOKİ’lerin kaliteli ve birinci sınıf malzeme kullandıkları ve kaliteli mekanlar tesis ettikleri yönünde görüşlere yaşanılan görüntüler bu mu? kaliteli yerleşim yerleri dedirtmeye başladı.


Geçtiğimiz yıl eylül ayında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılan haha bir yılını bile doldurmayan Yazıkonak beldesindeki TOKİ konutlarından oturan vatandaşın çektiği görüntülerde kaldırımlar, Oyun alanları, bina yanlarında oluşan boşluklar, elektrik kabloları ve kuruyan ağaçların son durumunu göreceksiniz.

Altı ayda bitirilmesi ile övünülen 32 bloktan oluşan 381 dairenin 20 yıl vade ile binlerce Tl ödenecek TOKİ’nin nasıl bir kaliteli yaşam merkezleri kurduğu da ortaya çıkmış oldu. 

İşte; vatandaşın sorunlarını iletmelerine rağmen ilgilenilmeyen TOKİ'nin sunduğu yaşam merkezi;

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ  

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum