TUSİM'DEN, Sivriceli çocuklara giyim desteği

TUSİM tarafından Elazığ’ın Sivrice İlçesi’nde yaşayan çocuklara kış aylarında üşümemeleri için bot ve mont desteğinde bulunuldu

TUSİM'DEN, Sivriceli çocuklara giyim desteği
27 Ekim 2021 - 12:03 - Güncelleme: 28 Ekim 2021 - 10:17

TUSİM tarafından Elazığ’ın Sivrice İlçesi’nde yaşayan çocuklara kış aylarında üşümemeleri için bot ve mont desteğinde bulunuldu.

TUSİM (Türkiye Sivil Toplum İnisiyatif Merkezi) her yıl düzenlemiş olduğu “Çocuklar Üşümesin” projesi kapsamında bu yıl Elazığ’ın Sivrice İlçesi’nde yaşayan öksüz ve yetim çocukları sevindirdi. İlçedeki öksüz ve yetim çocuklara kışlık bot ve mont desteğinde bulundu. Tedarik edilen bot ve montlar Sivrice İlçesi Kaymakamı Yunus Emre Vural’a teslim edildi. İhtiyaçlar, Kaymakam Vural tarafından dağıtıldı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan TUSİM Başkanı Mustafa Alpay, kendi memleketine hizmet etmekten mutluluk duyduğunu ifade etti.

Alpay: “Çocuklar Üşümesin, projesi bizim gelenek haline getirdiğimiz bir proje. Allah nasip ederse Kars’ın Arpaçay İlçesi’nde 193 öksüz ve yetim çocuğumuza bot ve mont desteğinde bulunacağız. Bizim önemsediğimiz bir proje. Daha önce de Elazığ’da çocuklarımızın kışlık ihtiyaçlarını temin etmiştik. Elazığ’a hizmetlerimiz artarak devam edecek” dedi.

Sivrice İlçesi Kaymakamı Yunus Emre Vural ise, hizmetlerinden ötürü TUSİM Başkanı Mustafa Alpay’a teşekkür etti

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum