Üçüncü "Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim" programı tamamlandı

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi tarafından düzenlenen 3.Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı tamamlandı

Üçüncü "Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim" programı tamamlandı
03 Haziran 2021 - 16:36 - Güncelleme: 05 Haziran 2021 - 09:21
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi tarafından düzenlenen 3.Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı tamamlandı. Kırk beş gün süren eğitim sonunda  "Yoğun Bakım Hemşireliği" eğitimini tamamlayan 15 kursiyere Katılım Belgeleri verildi. Kursiyerlere belgelerini takdim etmek üzere hastanemiz konferans salonunda bir tören düzenlendi. Düzenlenen törende, Başhekimimiz Prof.Dr. Erol Keleş, kurum yöneticilerimiz ve eğitmenlerimiz tarafından eğitim programını tamamlayan kursiyerlere belgeleri takdim edildi.
Törende bir konuşma yapan Başhekimimiz Prof.Dr. Erol Keleş, “Bu eğitim programları, kendimizi yenilemek, yenilikleri, yeni teknolojileri öğrenmek açısından çok çok önemli. Bu gün eğitim programlarımızdan birini daha tamamladık. Eğitim programını bitiren arkadaşlarımızı tebrik ediyor, bu eğitime katkı sağlayan eğitmenlerimize, Sağlık Bakım Birimimize, yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonra da bu eğitim programlarımızın devam edeceğini temenni ediyorum” dedi.
Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nazan Özdemir ise yaptığı konuşmada, 3. Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı’nı tamamlayan 15 katılımcıya başarılar diledi.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum