Yıldırım, "Türkiye'nin önünü tıkayanlara müsaade etmeyeceğiz"

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Elazığ’ı çok sevdiğini aslında bir tarafında Palu olduğunu söyledi. Kayınpederinin Palu’lu olduğunu vurgulayan Yıldırım, kişisel olarak Elazığ’ın önemli bir yeri olduğunu dile getirdi.

Yıldırım, "Türkiye'nin önünü tıkayanlara müsaade etmeyeceğiz"
07 Kasım 2021 - 14:27 - Güncelleme: 07 Kasım 2021 - 22:39
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım başkanlığında MHP heyeti “Adım Adım 2023 Anadolu" programı çerçevesinde incelemelerde bulunmak üzere  Elazığ’a geldi.

Akgün otelde gerçekleştirilen organizasyonda MHP heyeti, MHP İl ve ilçe teşkilatı, Muhtarlar, STK’lar ve basınla bir araya geldi.
MHP İl Başkanı Işıkver’in açılış konuşmasından sonra söz alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Elazığ’ı çok sevdiğini aslında bir tarafında Palu olduğunu söyledi. Kayınpederinin Palu’lu olduğunu vurgulayan Yıldırım kişisel olarak Elazığ’ın önemli bir yeri olduğunu dile getirdi.


Konuşmasında Elazığ’ın her sorunu ile yakından ilgilendiklerini ifade eden MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, "Ülkemizde yaşanan gündemle ilgili davetlilere bilgiler aktardı. Yıldırım, Millet ittifakının izlediği siyaseti eleştirerek Dünyada hak haklının değil, dünyada hak güçlünündür. Eğer dünyada gücünü kullanırsan alırsın kullanamazsan alamazsın. Dış politikada dış siyasette mevcut millet ittifakında anlaşamadığımız nokta burasıdır. Bunlar diyor ki, kazanımları 180 derece geri çevireceğiz politikayı. Dış siyasette önce HDP arkasında CHP arkasından iki parti iyi ve saadet partisi hep beraber siyaset yapıyor. Bir gün nalına bir gün mıhına siyaset yapıyorlar. Türkiye’nin önünü tıkayanlara müsaade etmeyeceklerini "söyledi  


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum