Reklam
Reklam

DEVA Partisi 14. Gençlik Buluşması Elazığ'da Yapıldı

Gençlik Politikaları Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Av. Doğa Şanlıoğlu’nun 14. durağı Elazığ’da gençlerle bir araya geldi

DEVA Partisi 14. Gençlik Buluşması Elazığ'da Yapıldı
16 Kasım 2020 - 21:12 - Güncelleme: 18 Kasım 2020 - 17:41

DEVA Partisi Gençlik Politikaları Başkanlığı Türkiye’yi Adım Adım Dolaşıyor. DEVA Partisi Gençlik Politikaları Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Av. Doğa Şanlıoğlu’nun 14. durağı Elazığ’dı. Her gün başka bir şehirde gençlerle buluşan Av. Doğa Şanlıoğlu Gençlerin gelecek Türkiye hayallerini farklı şehirlerde birçok gençle birlikte konuşuyor.

Gençlik buluşmalarının 14. Durağı olan Elazığ’da gençler bir araya gelerek şehrin sorunlarını, depremin gençlere olumsuz etkilerini, pandeminin eğitim hayatlarına etkisini ve genel sorun olarak işsizlik, özgürlük, ekonomik sıkıntılar ve sosyal medya kısıtlaması gibi konuları Av.Doğa Şanlıoğu ile paylaştı.

Yapılan görüşmelerde gençliğin sorunlarının birçoğunun bütün şehirlerde ortak olduğunu belirten Şanlıoğlu; Özgürlük, işsizlik, adalet ve eğitim gibi ana başlıkların ülkemizde ortak sorunlar olduğunun altını çizdi.

DEVA Partisi Gençlik Politikaları Başkanlığı’nın çalışma düzenine dikkat çeken Şanlıoğlu, Gençlik Politikaları Başkanlığı olarak mevcut sorunları sürekli dile getirmekten çok bu sorunlara yönelik çözüm önerileri sunmaya ve politikalar oluşturmaya çaba sarf edildiği vurgulandı

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeXGDe4LQuRcQ

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum