Tenis Kortu ve Basketbol Sahası inşaatı devam ediyor.

Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi alanı içerisinde yer alan yer de zemin çalışması yapılarak akrilik zeminli Tenis Kortu ve Basketbol Sahası inşaatı devam ediyor.

Tenis Kortu ve Basketbol Sahası inşaatı devam ediyor.
10 Mayıs 2022 - 10:26 - Güncelleme: 10 Mayıs 2022 - 14:42
Geçtiğimiz günlerde Bakanlığın açıklamış olduğu yatırım programlarıyla birlikte hızlı bir şekilde reaksiyon alarak bu sahaların inşaası konusunda gerekli çalışmalar yapılarak, Tenis Kortu ve Basketbol Sahasının beton zemini ve çevre tel örgü direkleri yapımı tamamlandı. Önümüzde ki ay içerisinde gençlerimizin hizmetine sunulacak saha da çalışmalar hızla devam ediyor. 

İl müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada:” Gençlik Merkezimiz, gençlerimizin sosyal ve kültürel anlamda katkı sunan ve olumlu yönde etkileyen, Bakanlığımızın ve bizlerin de oluşturduğu birçok etkinlikte buluşturan bir kurum. Bu nedenle gençlerimizin bu imkânlardan faydalanması adına birçok adım atıyoruz. Merkez içerisinde bulunan salonda harici olarak salon programları olmasından dolayı kullanım açısından sekteye uğruyordu, artık Merkez dışına yaptığımız hem Basketbol hem de Tenis Kortu ile Gençlerimiz, 7 gün 24 saat bu imkânlardan faydalanacaklar. Geçtiğimiz yıl 4 adet tenis kortu yapmıştık biri kapalı bir de Sare Ana yurdumuzun bahçesine açık bir tenis kortu kazandırmıştık. Altıncı tenis kortumuzu ise Gençlik merkezi hemen önünde kazandırıyoruz” İfadelerine yer verdi


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum