AYLİN SOLMAZ

AYLİN SOLMAZ


19 Haziran

19 Haziran 2022 - 15:29 - Güncelleme: 20 Haziran 2022 - 12:38

Bugün babalar günü bütün babalar için çok anlamlı bir gün tabi çocuklar içinde öyle. Özellikle kız çocukları için babaların yeri her zaman başkadır. Ben baba kız sevgisiyle ilgili hep şunu düşünürüm tarif edilmesi güç insanın içini titreten bir sevgi.

Biliyor musunuz kızlar en fazla babalarından yara alır o yaraların geçmesi de uzun bir zaman alır insanı yoran bir zaman. O yüzden babalara sesleniyorum kızlarınızı üzmeyin incitmeyin korkutmayın onları biraz olsun anlamaya çalışın belki bazı babalar için çok zor bir şey istiyorumdur çünkü her insan anne ve babasından ne gördüyse onu yaşatır çocuğuna belki onlar için normali budur.

Ama kendimizi geliştirirsek ya da biraz olsun karşımızdakinin ne söylediğine kulak verirsek belki de aşılmaz denilen duvarları aşarız. Babalar aslında çocuklarının gözlerindeki umut ışığıdır insanın yolunu aydınlatan bir ışıktır bunu fark edebilen babalar için çocuğuyla birlikte geçirdiği bütün günler aslında babalar günüdür. Bilmiyorum bu yazımı kaç baba okuyacak ama bir baba bile okursa benim için çok kıymetli. Ben bütün babalara şunu söylemek istiyorum bir çocuk ne kadar hata yaparsa yapsın ne kadar farklı olursa olsun onları karanlıkta bırakmayın. Hiç bir çocuk karanlıkta yapayalnız kalmayı hak etmiyor. Sizler bizim için çok kıymetlisiniz babalar gününüz kutlu olsun. Babacığım seninde babalar günün kutlu seni çok seviyorum.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum